כניסת חברים ותושבים

ויטיס & סטריער דואו אינדי פולק בפאב
תאריך התחלה  15/12/16
שעת התחלה  21:00
מקום


ויטיס & סטריער
דואו אינדי פולק
יום חמישי 15.12.16
בפאב
פתיחת דלתות 21:00
תחילת ההופעה 21:30

שתי גיטרות אקוסטיות, שני קולות ומפוחית. 
הצמד עמרי ויטיס וגיא סטריער מנגנים אינדי פולק-רוק מקורי עם השפעות קלאסיות של שנות ה60-70. הם מופיעים בעיקר בחו"ל ורק לפני מספר שבועות חזרו מסבוב הופעות שזכה להצלחה גדולה בגרמניה. 12 הופעות ב8 ימים!!
הם ממעטים להופיע בארץ. ההופעה בגבעת חיים איחוד היא מהבודדות בין סבובי ההופעות באירופה.
בהופעה הזאת הם ינגנו שירים מאלבום הבכורה שהוקלט בקיץ האחרון.

הופעה חיה: https://youtu.be/MyfFLRoCwqo


עמרי ויטיס וגיא סטריער חזרו בחודש שעבר מסיבוב הופעות אינטנסיבי בגרמניה. הסבוב עבר בהצלחה גדולה. 12 הופעות ב 8 ימים!! 
זאת היתה טבילת האש הראשונה שלהם כצמד בחו״ל ויריית הפתיחה לסבובי הופעות נוספים שכבר מתוכננים להם ב 2017. המנהלת שלהם שם סוגרת להם בימים אלו ממש הופעות בפסטיבלים גדולים בקיץ ובסתיו של השנה הבאה.
בארץ הם זכו לשתף פעולה עם האנג׳לסי, רועי דהן, דני גלבוע ואחרים. לפני יציאתם לגרמניה הם הקליטו את אלבום הבכורה שלהם - Waterfall.
שיר הנושא מתוך האלבום, יוצא כסינגל לרדיו בשבועות הקרובים.

גיא ועמרי נפגשו לראשונה בחנות כלי נגינה בתל-אביב.
זה קרה זמן קצר לאחר חזרתו של ויטיס לישראל לאחר 16 שנים בהן חי בלונדון שם כתב, הופיע והקליט עם להקות מקומיות.
באנגליה עמרי הוחתם על-ידי Fire Records שהחתימו גם את Pulp, Teenage Fanclub ולהקות אחרות. בהמשך ויטיס הוחתם ב Organic Records. 
ויטיס, זמר וכותב שירים, נולד וגדל בקיבוץ דליה שבצפון. בקיץ האחרון הוא חזר עם משפחתו לקיבוץ לאחר למעלה מ20 שנות נדודים.

גיא סטריער נולד וגדל בערד שבדרום. הוא החל לנגן בגיטרה, בתופים ובכלי נגינה נוספים עוד בילדותו בערד. לאחר סיום שירותו הצבאי, עבר סטריער לתל-אביב. 
עם השפעות כגון ג’ימי הנדריקס, לד זפלין וקצפת (Cream), הוא הפך במהרה לאחד הגיטריסטים המבוקשים בסצנת המוסיקה של תל-אביב. נכון להיום סטריער מנגן בס וגיטרה במספר הרכבי אינדי ולאחרונה הקים את שלישיית הפאוור טריו שלו - MAGA, בה הוא הזמר המוביל והגיטריסט.

הרעיון מאחורי הקמת הצמד האקוסטי “Vitis & Strier” היה לנגן שירים חדשים וישנים מהקריירה הארוכה של ויטיס.
עם מלודיות עצמתיות ומילים בעלות משמעות, ויטיס לוקח את הקהל למסע. צלילים מזרח תיכוניים מעורבים בהשפעות מערביות מלהקות כמו Arcade Fire, סיימון וגרפונקל, נירוונה, ניל יאנג, בוב דילן ואחרים. ההרמוניות העשירות והמפוחית רבת העוצמה של סטריער, מעניקות לשיריו של עמרי סביבה טבעית ונוחה לחיות בה.
הופעותיהם של עמרי וגיא מתאפיינות בקו חשוף ואינטימי מצד אחד עם סאונד רחב ופתוח מצד שני ולכן הן מתאימות לחללים שונים החל מהופעות בית ללא הגברה ועד להופעות על במות גדולות באולמות או פסטיבלים.