דוד שחר- מוצרי בריאות

מפיץ ומשווק מוצרי בריאות אותנטיים, משמעותיים וייחודיים המבוססים על מחקר מדעי לקהל עולמי.
דוד שחר- זכיין עצמאי של מוצרי ג'וס פלאס
באחרונה עובר השם ג'וס פלאס מפה לאוזן, המלצות מגיעות מכל עבר, אם גם אתם תוהים מה זה "ג'וס פלאס", האם מדובר במיץ, או בטרנד בריאותי חדש? 

קבלו הסבר:
ג'וס פלאס הם שלושה סוגים של כמוסות המכילות ביחד 30 סוגים של פירות, ירקות, ופירות יער, אשר גודלו ללא ריסוסים, נקטפו בשיא בשלותם, ותוך זמן קצר נמעכו, ועברו תהליך של 'ייבוש בהקפאה', שהפך אותם לאבקה, שנארזה בכמוסות. ייבוש בהקפאה, היא טכנולוגיה חדשנית השומרת על כל הערכים התזונתיים של הפירות והירקות. בטכנולוגיה זו משתמשת גם סוכנות החלל האמריקאית להכנת המזון לאסטרונאוטים שלה.

מה ההבדל בין ג'וס פלאס לוויטמינים?
ג'וס פלאס הם הפירות והירקות עצמם. להבדיל מוויטמינים אשר בודדו מתוך הפירות והירקות, לדוגמה: ויטמין סי מבודדים מתוך תפוז, אך בעת צריכת כמוסה של ויטמין C אתם מפסידים את שאר הערכים הבריאותיים הקיימים בתפוז. בעת בליעת ויטמינים הגוף משקיע אנרגיה בפירוק הוויטמינים המבודדים, בשעה שג'וס פלאס מתקבל בגוף כמזון ואינו מכביד על הכבד והכליות.
בתהליך הייבוש של ג'וס פלאס הוציאו מהפירות והירקות את הסוכר והנתרן, לכן הכמוסות מאפשרות גם לחולי סוכרת או לסובלים מלחץ דם גבוה, ליהנות מפירות ירקות ופירות יער ללא חשש מעליה ברמת הסוכר בדם.
למה חשוב לצרוך ג'וס פלאס?
ארגון הבריאות העולמי ממליץ על אכילת של 7-13 סוגים של פירות וירקות בחמישה צבעים שונים והכמות המומלצת עולה משנה לשנה. בפועל מעטים מאיתנו מצליחים לאכול כל כך הרבה פירות וירקות מידי יום. כדי לקבל את כל הערכים התזונתיים חשוב שהפירות והירקות יקטפו בשיא בשלותם. למרבה הצער הירקות שאנו קונים בסופר חלקם עודם בוסר, חלקם עברו תהליך הבחלה לזירוז הבשלתם, ואחרים מגיעים אלינו אחרי אחסון של חודשים ארוכים בבתי קירור. נתון חשוב נוסף שיש לקחת בחשבון הוא כמות הריסוסים הנספגים בפירות ובירקות שאנו אוכלים, ולצערנו מדינת ישראל מחזיקה בשיא בכמות הריסוסים יחסית למדינות אירופה למשל. הירקות והפירות של ג'וס פלאס גודלו כאמור ללא ריסוסים ופירות יער בכלל אין לנו בארץ.
 ג'וס פלוס מספק לנו את הבסיס התזונתי לו אנו זקוקים כל כך כדי לשמור על אורח חיים בריא. ונועד לגשר על הפער בין מה שאנחנו אוכלים, למה שהגוף צריך, מבחינת פירות וירקות.
אנו מרבים לשאול, כיצד ג'וס פלוס עוזרת ומסייעת לגוף שלנו?
למזלנו, למעלה מ-30 מגזינים רפואיים ומדעיים פרסמו ממצאים ממחקרים שונים על Juice PLUS+ http://shachar-group.com/studie  אשר מראים את השפעותיה החיוביות של ג'וס פלוס על רבדים שונים בגוף.
בין היתר, המחקרים הקליניים מצאו כי ג'וס פלוס:
מחזק את המערכת החיסונית
משפר את בריאות הלב וכלי הדם
שומר על בריאות ה-DNA
מונע עקה חמצונית
מסייע לבריאות החניכיים
שומר על בריאות העור
מסייע במניעת מחלות דלקתיות מערכתיות
מוצר נוסף של ג'וס פלאס הוא ה'קומפליט' אבקת חלבון צמחי אליה מוסיפים חלב, מים, או חלב צמחי, ומכינים שייק המהווה תחליף ארוחה. הקומפליט מכיל 17 סוגים של פירות וירקות ומתאים גם לטבעונים ולנמנעים מגלוטן, קיים בשני טעמים: וניל או שוקו. מנת קומפליט עם חלב מכילה 220 קלוריות.
על המחקרים הקליניים התומכים בו, וכיצד הילדים יכולים ליהנות מהמוצר גם כן ללא תשלום. השאירו פרטים ואני אחזור אליכם
לפרטים נוספים:
דוד שחר גבעת חיים איחוד
אתר: http://shachar-group.com


טופס ליצירת קשר

אנא מלא את הטופס לפניך ונחזור אליך בהקדם

נא להסתפק בקבצים

קוד ביטחון